Gani Gërmia kërkon “largimin” nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Gani Gërmia ka kërkuar “largimin” nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, bashkë me Brikenën.

Ata me shaka i janë drejtuar njërës nga kamerat e shtëpisë, duke thënë se duan të dalin çift me faqe të bardhë.

Ganiu më pas tha se “nuk po e do askush” dhe “shyqyr që shpëtuam nga Blero”.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu