Gashi: Blloku opozitar shqiptarë ka tmerruar edhe Vuçiqin

Afrim Gashi në fjalën përshëndetëse sot tha se kjo ditë është e madhe dhe se kea filluar një uragan fitoresh me 8 maj.

Ai më tej shtoi se koalicioni tani më është i plotë me bashkimin e ASh-së dhe se bashkimi i bllokut opozitarë e ka tmerruar edhe Vuçiqin.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu