Gjakoset në Kuvend deputetja e LSDM-së, Sanella Shkrijel (VIDEO)

Në videon e mëposhtme shihet të ketë shenja gjaku në këmishën e deputetes së LSDM-së, Sanella Shkrijel, pas incidentit që ndodhi pasditen e sotme mes kryetarit të Komisionit për Çështje Evropiane, Arbër Ademi dhe deputetëve të opozitës.

Për më shumë shihni pamjet e mëposhtme të siguruara nga TV21.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu