Gjest fisnik! Yuri Kim i blen të moshuarit në rrugë gjithë çajin e malit

Yuri Kim blen një krah me çaj mali, nga një zotëri i moshuar që endet çdo ditë në rrugët e Tiranës për të fituar bukën e gojës.

Siç shihet diplomatja amerikane e shoqëruar dhe nga homologet e saj të vendeve të tjera, ne dallojmë atë suedeze Elsa Hastad, blen të gjithë çajin e malit që kishte me vete i moshuari.

Zotëria i moshuar dhe i kërrusur nga ecejaket nëpër Tiranë u gezua pamase pasi fytyra e tij buzeqesh nga parate qe i dhuroi Yuri Kim. Një gjest fantastik per tu pershendetur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu