Gjesti publikon këngën e re “Ku mete”

Artisti i njohur shqiptar, Gjesti po vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore. Një këngë të re, Gjesti e ka publikuar edhe së fundmi të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip.

Projekti më i ri nga ai mban titullin “Ku mete”, për tekstin e të cilit është përkujdesur vet Gjesti. Theksojmë që projekti i ri tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube të këngëtarit nga Peja.

Kujtojmë që krahas këngëve të reja që soli gjatë sezonit të verës, Gjesti ishte aktiv dhe i pranishëm edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu