Gjinovci për planin e atentatit ndaj Kurtit: Ky shtet mund të ketë lidhje

Edhe Rron Gjinovci ka reaguar pas raportimeve lidhur me planfikimin e atentatit kundër kryeministrit Albin Kurti, përcjell “Bota sot”.

Ai befasoi me reagimin e tij në Facebook, ku hodhi dyshime se vrasësi i Kryeministrit të Kosovës mund të ketë lidhje me Shqipërinë e jo me Serbinë!

Postimi i plotë

“Me kon une i poshtër, sot e kisha shkru ni status:

Pse vallë vrasja dhe vrasësi i Kryeministrit të Kosovës kanë lidhje me Shqipni e jo me Serbi?”, shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu