Granit Xhaka i thotë “JO” ofertës së Interit

Edhe pse skuadra e Interit është shuë e interesuar për të firmosur me mesfushorin kosovar, Granit Xhakën, ai nuk pranon ta lë Anglinë. Ka spekulimin në media ku thuhet se “Neurazurët” janë të hapur që ta shkëmbejnë me mesfushorin Christian Eriksen gjatë afatit dimëror.

Nga e gjithë kjo, sipas “Calciomercato”, 28-vjeçari nuk është i interesuar dhe do e refuzojë këtë ofertë. Pritet që Xhaka sot të jetë titullar ndaj Leeds Unitedit, meqenëse Partey dhe Elneny mungojnë.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu