Guximtar Rushani prezanton mrekullisht këngën e tij më të re (VIDEO)

Këngëtari i mirënjohur nga Struga, Guximtar Rushani ka prezantuar këngën etij më të re ‘Urdhër i shpirtit tim’ për të cilën ka realizuar edhe një videoklip të mrekullueshëm në qytetin e Strugës.

Kompozimin dhe tekstin e këngës e shkruajti Menderes Lumani  ndërsa producent dhe orkestrues është Vullnet Ibraimi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu