“Hajde luj qyqek”, Dua vallëzon me gotë mbi kokë

Dua Lipa është rikthyer në Shqipëri edhe për një xhiro pushimesh.

Ajo është duke qëndruar në bregdet bashkë me të dashurin dhe miqtë e saj.

Në në mesin e shumë pamjeve të postuara nga pushimet, Dua ka publikuar edhe një video ku shfaqet duke kërcyer me mindil të bardhë, gotë mbi kokë dhe me këngën “Hajde luj çyçek”.

Dua duket se i ka për zemër këngët shqip.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu