Hajduti ikë nga policia dhe fshihet në një shkollë fillore në Shkup, evakuohen nxënësit

Panik te prindërit dhe nxënësit ka shkaktuar një hajdut i cili ka ikur nga policia dhe është fshehur në shkollën fillore “Lazo Angelovski” në lagjen “Novo Lisiçe” në Shkup.

Sipas informacioneve, mësimi është ndërprerë dhe nxënësit janë strehuar në sallën e sportit dhe nëpër klasa. Nga ngjarja nuk ka persona të lënduar, ndërsa i arratisuri është arrestuar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu