Hapja e shtabit të VLEN në Çellopek-Bërvenicë!

Sonte me një pjesëmarje mjaft të madhe qytetarësh nën prezencën e kryetarëve të VLEN-it, Bilall Kasami, Izet Mexhiti, Afrim Gashi dhe kandidati për president Arben Taravari kanë bërë hapjen e shtabit në Çellopek-Bërvenicë, shkruan InfoShqip.

Kjo hapje nuk dukeshte si një hapje shtabi por u duk si një tubim madhështor shkaku i pjessmarjes mjaftë të lartë të qytetarëve dhe simpatizantëve të VLEN-it.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu