Hasanbeg, popullata shan me gjithçka funksionerët e BDI-së

Funksionarë të BDI-së kanë shkuar sot në Hasanbeg, për të parë gjendjen aktuale në vend. Por, banorët vendas fare nuk kanë mirëpritur këtë vizitë, njofton Shenja.

Ata kanë fyer funksionerët, duke i akuzuar për katastrofën që u ndodhi. “Tani pas 17 viteve i’u kujtua të na vizitoni”, ishin disa nga fjalët e banorëve, të shoqëruara me ofendime të njëpasnjëshme nga të gjithë banorët. Menjëherë pas kësaj, funksionarët e BDI-së janë larguar kokulur, thotë banorët për Televizionin Shenja. Ata sqarojnë se në mesin e funksionarëve ishin Izet Mexhiti, Safet Neziri, Rafiz Aliti dhe Bekim Neziri.

 

bdi1


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu