Hoxhaj viziton Thaçin e Veselin në Hagë: Do të kthehen përsëri si çlirimtarë dhe fitimtarë!

Ish-ministri i jashtëm Enver Hoxhaj, deputet i PDK-së, ka vizituar sot në Hagë ish-presidentin Hashim Thaçi dhe ish-kryetarin e PDK-së Kadri Veselin.

Përmes një statusi në Facebook, Hoxhaj ka shkruar se ata do të kthehen sërish në Kosovë pranë familjeve të tyre, si çlirimtarë dhe fitimtarë!

Sot vizitova dy heronjt e luftës dhe të paqes, Hashim Thaçi dhe Kadri Veseli, me bindjen e sigurtë se do kthehen pranë familjeve të tyre dhe Kosovës, përsëri si çlimitarë dhe fitimtarë!”, ka shkruar Hoxhaj.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu