Hyrja madhështore në ring e Haxhi Krasniqit me këngën “Kuq e zi” (VIDEO)

Robin Krasniqi ka fituar mbrëmë titullin e kampionit të Botës në kategorinë gjysmë të mesme, WBA. Krasniqi ka mposhtur me nokdaun Dominic Bosel, në raundin e tretë, raporton InfoShqip.com

Robin Krasniqi mbrëmë ka bërë krenarë shqiptarët anë e kënd Botës.

Jo vetëm me fitoren, por edhe me mënyrën se si është futur në ring.

Krasniqi ka zgjedhur këngën “Kuq e Zi” të Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit, për të bërë hyrjen spektakolare në ring.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu