I biri feston ditëlindjen, Jul Deda zgjedh fjalët më të ëmbla: U rrite shoku im

Sot është një ditë e veçantë për aktorin e humorit Julian Deda, pasi djali i tij, Mateo feston ditëlindjen.

Sigurisht që nuk kishte si të mungonte urimi i ngrohtë i Julit.

Aktori ka postuar disa foto me të birin, në rrjetin social “Instagram”, ku zbulon edhe njëherë dëshirën dhe talentin e tij për futbollin dhe në krah të së cilave shkruan:

“Shoku im, u rrite. Nuk do e zgjas shumë, e di se nuk i ke qejf fjalët e tepërta, por di të them se jam babai më krenar në botë, që kam një djalë si ti. U bëfsh 100 vjeç Kampion! T’du shume..!

Kujtojmë se pak ditë më parë familja e Jul Dedës humbi njeriun e shtrenjtë, për ta dhe gjithë shqiptarët, aktorin e mirënjohur Zef Deda.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu