iPhone vjen edhe me një ngjyrë tjetër këtë vit

Apple mund të jetë duke punuar për një ngjyrë të re të iPhone “për t’ju tunduar” këtë vit.

Siç edhe është bërë e ditur, gjiganti i teknologjisë pritet të lansojë iPhone 14 më vonë këtë vit – me një surprizë të veçantë.

Ne presim katër modele: iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro dhe iPhone 14 Pro Max.

Dhe një ngjyrë e re pritet të shtohet për modelet iPhone Pro: Vjollce.

Sidoqoftë, kjo nuk do të ishte hera e parë që ne kemi parë një iPhone vjollcë.

Apple kishte lansuar me një ngjyrë të tillë edhe kur zbuloi iPhone 11.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu