Ish banori i “Big Brother” konfirmon lidhjen me këngëtaren shqiptare

Fituesi i “Big Brother 8”, Vesel Kurtishaj ka konfirmuar lidhjen me këngëtaren nga Kosova, Frosina Muji. Ai është munduar gjithmonë që ta mbajë jetën private larg vëmendjes së publikut.

Së fundmi, Veseli ka publikuar një fotografi me këngëtaren kosovare, Frosina Muji, kështu duke e bërë publike lidhjen e tij.

Para pak ditësh në një fotografi të fundit të këngëtares, vëmendjen e mori pikërisht komenti i Veselit i cili kishte komentuar një emoji të zemrës dhe çelësit duke lënë të kuptohet se Frosina është vajza e cila ia ka rrëmbyer zemrën. Kujtojmë që Frosina solli projektin më të ri dy javë më parë, që mban titullin “Vonë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesel Kurtishaj (@veselkurtishaj)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu