Ish bashkëshortja i jep dajak 36 vjeçarit në shtëpinë e tij

Një banor i Strugës është sulmuar fizikisht nga ish bashkëshortja, kumtuan sot nga SPB Ohër.

Sipas informacioneve, mbrëmë në orën 21:30 në DPB Strugë është denoncuar se A.A. (36) nga një fshat i Strugës në shtëpinë e tij është sulmuar fizikisht nga ish bashkëshortja e tij me një gjësend metali dhe të mprehtë.

Pas zbardhjes së plotë dhe dokumentimit të rastit, kundër saj do të ngritët kallëzim adekuat.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu