Ja cila ishte dhurata më e bukur për ditëlindjen e Teutës, gruas së Sinanit

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Vllasaliu, Teuta, dje festoi ditëlindjen.
Në këtë ditë të veçantë, ajo mori shumë urime dhe me gjasë edhe dhurata por këtë herë gjërat ishin pak më ndryshe për faktin se për të parën herë, zonja Teutë po e priste ditëlindjen si gjyshe.
Këtë e ka nënviyuar si fakt edhe e bija, Edona, që djalin e ardhur në jetë pak muaj më parë e ka cilësuar si dhuratën më të mirë, siç edhe me të drejtë mund të konsiderohet.
Ndryshe, urime ka pasur edhe nga këngëtarja Vjollca haxhiu që yonjën Teutë e ka konsideruar si gruan më të lumtur në botë/prive/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu