Ja cilat janë stilet më të bukura të flokëve me balluke

Të gjithë sillen sikur prerja e ballukeve është një vendim i madh. Por merreni me qetësi! E vërteta është se balluket si një pjesë e grimit, ju bëjnë të dukeni shumë bukur. Në fotot në vijim mund të shihni disa nga stilet më të bukura të flokëve me balluke, njofton goodhousekeeping.

Flokë të krehura me balluke të drejta

bd

Të shkurtëra dhe të rralla

br

Kaçurrele

bk

Të tërhequra në një anë

ba

Xhufkë me flokë

bx

Të ëmbla dhe të thjeshta

bth

Prerje unike

bu

Të ndara në mes

bm

Me gjemba dhe të vrullshme

bgj

Të trasha dhe të drejta

balluke

Të hapura e të fryra

bf

 

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu