Ja sa është rritur Uliksi, djali i Adelinës (VIDEO)

Këngëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet televizive.
Por kësaj here jo si këngëtare por në rolin e aktores, shkruan lajmi.

Ajo së fundmi në një intervistë për Nin foli rreth kësaj çështje, tregoi se sa shumë i kanë munguar vendet shqipfolëse dhe shumë detaje të tjera nga jeta private dhe ajo artistike.

E veçanta e kësaj paraqitje televizive ishte se këngëtarja e njohur shqiptare për të parën herë në një intervistë erdhi me djalin e saj Uliksin i cili është rritur shumë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here