Ja se si e ndoqën ndeshjen Kroaci-Angli Rama, Erdogan, Merkel dhe kryeministrja e Britanisë May (VIDEO)

Liderët e shteteve anëtare të NATO-s të cilët gjenden në Bruksel për Samitin e Aleancës veriatlantike, kanë gjetur kohë ta shikojnë minutat e fundit të ndeshjes gysmëfinale mes kroacisë dhe Anglisë, ku kjo e fundit pësoi disfatë ndërsa Kroacia u kualifikua në finale.

Këto momente i ka ndarë me ndjekësit e tij në Facebook, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ndërsa në krah të tij gjenden kryeministrja britanike Teresa Mej, Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan, kancelarja gjermane Angela Merkel dhe ministri i Jashtëm turk Mevlut Çavushoglu.

Video:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here