Jakimovski: Për të mbledhur 61 deputetë dhe për të rrëzuar qeverinë, duhet të keni një ofertë të plotë

Kryetari i Komunës së Karposhit dhe lider i GROM-it, Stevçe Jakimovski, në edicionin veror të “Click21” në TV21, tha se për të mbledhur 61 deputetë dhe për ta rrëzuar pushtetin aktual, duhet të ketë një ofertë të plotë, transmeton InfoShqip.

“Cfare duhet te bejme?” Ta heqim tradhtarin publik LSDM dhe ta sjellim në pushtet tradhtarin e fshehtë.

Nëse ky është qëllimi ynë, është gol i humbur”, thotë Jakimovski./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu