“Jam çuar me nerva prej asaj debiles”, Vazhdon debati me ofendime mes Ledjonës dhe Rozës

Nuk kanë fund debatet mes dy gazetareve, Ledjonës dhe Rozës në Big Brother. Dy banoret e nisën ditën sot duke vijuar një debat të mbrëmshëm, ku Ledjona i është drejtuar Rozës ‘ta palosësh në dysh’. Roza vijoji sot me ofendime, të cilat nuk i kurseu as Ledjona.

Roza: Është mosmirënjohëse, të ofendon duke u sjell mirë. Të thuash ‘ta palosësh në dysh’, po ca thua? Ti je robi më paqësor që ekziston

Ledjona: Kush të foli ty mi? Stë jep njeri muhabet dhe hajd ta them nëj fjalë. Hec merr ca rreze në diell dhe lutu njëherë të kesh pak paqe

Roza: Sulmon dhe ofendon pa bërë gjë, unë kam eduktë me u sjellë mirë. E përcjell me të gjithë këtë eduktatën. Je shumë e vrazhdët, dorë kafshuar dhe mosmirënjohëse

Ledjona: Pse jam mosmirënjohëse

Roza: Duke më ofenduar mbrëmë kur ishim të banaku

Ledjona: Ta them prap, kur të më dojë qejfi mua. Diskuton për një cigare ti

Roza: Ti më ofendove, dje në mëngjes të dhash cigare, kemi pasur relatë të drejtë

Ledjona: Jo m shpirt, ti me mua nuk ke asnjë lloj relate.

Roza: Ti’ sdi ku të kapesh dhe kapesh kot

Ledjona: Nuk kam nisur akoma me ty. Roza prit o Roza

Roza: Merr veten njëherë se të ka ikur fytyra

Ledjona: Kë quan ikje fytyre

Roza: Ashtu si e ke. Të ma thuash ti je si mavri

Ledjona: Dua të kem pamje te fytyrat e rregullta. Ti je femra më e shtirur këtu, më mosmirënjohësja

Në përfundim të debatit mes tyre, Roza tha se “e ka nisur ditën me nerva për shkak të debiles”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu