“Jam nënë dhe babë për fëmijët e mi!”, Arjola Demiri iu përgjigjet kritikave (VIDEO)

Arjola Demiri është përballur shpeshherë me kritika nga ndjekësit. Së fundmi, duket se aktorja dhe ish banorja e “Big Brother VIP” është kritikuar dhe për tre fëmijët e saj, me pretendimin se nuk kalon kohë mjaftueshëm me ta.

Megjithatë, aktorja ka gjetur mënyrën më ideale për t’ju përgjigjur kritikëve.

Arjola ka publikuar një video, përmes së cilës iu tregon të gjithëve se ajo është vetë nënë dhe baba për fëmijët e saj.

Kur i zë halli njerëzit nëse kaloj kohë me fëmijët e mi!! Ju them: Nga mami kthehem në babë, që mos të më duket e vështirë”, ka shkruar aktorja e njohur krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjola Demiri (@arjolademiri)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu