Jeta super-luksoze e gruas së Presidentit Erdogan

Derisa pretendon të jetojë një jetë normale me vlera turke gruaja e presidentit turk Recep Tayyip Erdogan, po bë krejt të kundërtën.

Gruaja e Presidentit turk Emine Erdogan nuk bën asgjë tjetër përveç që shpenzon shumë para.

Pasionet e saj të veçanta janë rrobat nga dizajnerët dhe gjërat e shtrenjta antike, raporton Express.

Derisa populli i vendit të saj jetojnë në varfëri të skajshme me nga 3 euro një ditë, gruaja e presidentit krenohet se ajo pi çaj special të bardhë në vlerë prej 1500 funteve (1800 euro) një kilogram dhe pije në gota të flakëruara ari me vlerë £ 250 secila (300 euro).

Mediat e kanë quajtur gruan e Erdogan një grua të sëmurë pas blerjeve të gjërave të shtrenjta.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu