Jetmir Etemi, këngëtari i talentuar nga nga Struga vjen me një super këngë popullore “Shumë urime, shumë dëshira” (VIDEO)

Jetmir Etemi, këngëtari i talentuar nga Frëngova e Strugës vjen me një super këngë popullore “Shumë urime,shumë dëshira”, e realizuar mjeshtërit nga Ndriçim Musai, i cili orkestroi dhe realizoi muzikën e kësaj kënge.

Për tekstin e kësaj kënge u kujdes Remzi Murati.

Videoklipin e kësaj kënge e realizoi LEDI PRODUCTION.

Këngëtari nga Frëngova e Strugës këngën e tij të parë e ka interpretuar mrekullisht ku edhe pritet që publiku shqiptar ta duartrokras ngrohtë.

Jetmir Etemi, jeton dhe vepron në Zvicër prej shumë vitesh. Ja kënga e re e Jetmir Etemit.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu