Ju ka mbetur diçka pa zbuluar nga dasma e Ilir Shaqirit? Epo bëni ‘zoom’ në këto foto

Fituesi i Big Brother Vip Albania dhe balerini i njohur Ilir Shaqiri, u rimartua me gruan e tij Emanuelën/ E shtuna ishte një ditë emocionuese për Ilir Shaqirin dhe bashkëshorten e tij Emanuela. Bashkë, prej më shumë se 20-vjetësh, Iliri dhe Emanuela kurorëzuan në një ceremoni të veçantë dashurinë e tyre, bashkë me njerëz të afërm e miq të ngushtë.

Fotot e qarkulluara në rrjet nga të ftuarit në dasmë u kanë zbuluar të gjithëve detaje nga dasma në bregdet, por pasditen e sotme ishte kryebashkiaku Veliaj ai që postoi disa foto nga ceremonia dhe bashkë me to, ka uruar Ilirin dhe Emanuelën për këtë ditë të veçantë të jetës së tyre.

Nëse ju ka mbetur diçka pa parë nga ceremonia, atëherë bëni ‘zoom’ në këto foto.

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu