Kasami: Stadiumit i erdhi dita

Kryetari i komunës së Tetovës, Bilall Kasami, përmes një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar se më 12 prill (e premte) në ora 17:00, do të prezantojë projektin për staduimin e qytetit.

“I ERDHI DITA!
Po… po… dita erdhi! Stadiumi po bëhet! Të premten, me 12 prill, me fillim nga ora 17:00, me koncert madhështor nën përcjellje të muzikës së pastër shqipe të ELITA 5 dhe Aida Doçit, bashkërisht do të prezentojmë projektin e stadiumit të qytetit tonë. MOS MUNGO, EJA EDHE TI, BËHU PJESË E HISTORISË!”, ka shkruar Kasami.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu