“Katunare Burreli ke mbet”, Juliana Pasha nuk ia kursen një përgjigje ndjekësit

Si çdo gjë tjetër, edhe të qenit VIP dhe figurë publike ka dy anët e medalies. Përtej famës e suksesit, artistëve u duhet të përballen me persona të ndryshëm që herë pas here u “bien në qafë”.

Së fundmi, pre e adresave fallco në rrjetet sociale ka rënë këngëtarja Juliana Pasha.

“Katunare Burreli ke mbet”, i shkruan komentuesi të cilit Juliana nuk i ka kursyer një përgjigje.

“Te gjithë nga katundi e kemi prejardhjen, edhe ti”, shrkuan këngëtarja./albeu.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu