Këmbimi valutor për ditën e sotme. Sa do të blihen dhe shiten monedhat e huaja?

Sot, me 18 dhjetor 2022, dollari amerikan blihet me 105.7 lekë dhe shitet me 110.7 lekë.

Euro blihet me 113.1 lekë dhe shitet 118.1 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 128.3 lekë dhe shitet me 134.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 113.2 lekë, ndërsa në shitje me 119.2 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 76 lekë dhe në shitje me 82 lekë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu