Këta janë personat më të paguar nga Instagrami, Cristiano Ronaldo kryeson listën

Janë marramendëse shifrat e parave që fitojnë të famshmit nga postimet e tyre në rrjetet sociale dhe më konkretisht, për një postim në Instagram.

Vitet e fundit, puna e influencuesit sjell tepër para, të cilat në disa raste i tejkalojnë kufijtë e imagjinatës.

Emisioni “Happ Day” është marrë me këtë çështje, e cila intriguese, pasi bëhet fjalë për shumat e egra që marrin influencuesit nga një postim në Instagram.

Në krye të listës është Cristiano Ronaldo, me portugezin i cili merr një shumëtë frikshme, por që normalisht tatohet.

Lista e personave që marrin më shumë para për një postim në Instagram:

Cristiano Ronaldo – 3 milionë dollarë

Lionel Messi – 2.5 milionë dollarë

Selena Gomez – 2.5 milionë dollarë

Kylie Jenner – 2.3 milionë dollarë

Dwayne Johnson – 2.3 milionë dollarë

Ariana Grande -2.2 milionë dollarë

Kim Kardashian – 2.1 milionë dollarë

Beyonce – 1.8 milionë dollarë

Khloe Kardashian -1.8 milionë dollarë


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu