Këto janë 5 çantat që do të mbani gjatë gjithë verës

Çanta verore ka shumë, por këto 5 dizajne do t’i shihni kudo. Në verë tentojmë të thjeshtojmë veshjen tonë. Pra, fillojmë dhe veshim edhe çantën që përputhet. Çantat e barabarta që kemi në të gjithë zyrën po ua lënë vendin çantave më të vogla nga materiale të ndryshme. Moda këtë vit kërkon ngjyra, modele boho dhe glam.

NE KEMI MBLEDHUR 5 MODELET QË DO T’I SHIHNI KUDO KËTË VERË:

Punuar me dorë

Handmade ka bërë të ndjehet prezenca edhe në shtëpitë e mëdha të modës. Modelet e thurura, me materiale të ndryshme, janë një domosdoshmëri këtë vit.

Neoni

Çanta neoni janë këtu për të qëndruar. Madje, ato kombinohen edhe me veshje të së njëjtës ngjyrë, apo diçka po aq intensive për kontrast.

Shkëlqim

Shkëlqim, temina, bizhuteri, ky është triptiku që kemi ardhur në trendet e këtij viti. Kini parasysh: nuk është vetëm për pamjet në mbrëmje.

Kashtë

Vera nuk është e mundur pa një çantë kashte. Gjatë gjithë këtyre viteve ajo mbetet blerja numër një e shumë femrave.

Çanta për blerje

Çanta e blerjeve nuk ju shoqëron më vetëm kur bëni blerje, por edhe në të gjitha momentet e përditshmërisë. Edhe femrat franceze dinë diçka.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu