Kishte dyshime se janë ndarë, Rita dhe Fidani befasojnë me postimin e fundit

Rita Haziri dhe Fidan gashi kanë munguar për një kohë në skenën muzikore, por jo vetëm.

Ata munguan edhe në rrjete sociale duke mos qenë fare aktiv duke bërë që fansat të dyshojnë se ka një krisje në raportin e tyre.

Së fundi në InstaStory ata kanë shpërndarë një postim të produksionit me të cilin po punpjnë për projektin e ri.

Aty shihen Rita dhe Fidani me bashkëpunëtorët e tyre, ndërsa fansat mezi po e presin këngën e re./InfoKosova/

FOTO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu