Kjo aktualisht është manekinia më e paguar në botë: Kështu duket pa fije grimi

Cara Delevingne aktualisht është manekinia më e paguar në botë. Ajo është 23 vjeçe dhe në karrierën e deritashme nuk ka dizajner, brend apo revistë për të cilën nuk ka punuar, transmeton Telegrafi.

Fotografitë e saj janë fantastike dhe gjithmonë lënë përshtypjen e vajzës me bukuri jokonvencionale.

Kjo është fotografia e saj në të cilën nuk ka fije grimi dhe në të cilën nuk është rregulluar për paraqitje publike.

E pra, damat tona të dashura, mund të relaksoheni sepse manekinia më e paguar në botë duket si vajzë krejtësisht e zakonshme. /Telegrafi


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu