Kjo është banorja e parë e BBVK që ka arritur 1 miliardë shikime në TikTok

Edona James është shikuar mbi 1 miliard herë në TikTok. Që nga fillimi i Big Brother VIP Kosova ajo ka arritur të ketë popullaritet të madh duke çuar numrin e “hashtags” deri në 1 miliard.

Në momentin që hyni në këtë rrjet social dhe kërkoni emrin e saj e gjeni këtë numër.

Video të ndryshme të shkëputura nga momente brenda shtëpisë kanë arritur shifra të ndryshme dhe mijëra komente duke bërë kështu që Edona të jetë njëra prej banoreve më të komentuara dhe e para që arrin këtë shifër.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu