Kjo fytyrë ëngjëllore, është sot vajza që po bën namin në botë (FOTO)

Kim Kardashian, është një prej femrave më tërheqëse dhe të famshme në botë. Ylli i Reality Shoë ka hedhur një foto në llogarinë e saj në Instagram, kur ishte në moshën 5-vjeçare.

“1986”, ka shkruar ajo Kim bashkangjitur fotos.

Kim tani është 38 vjeç dhe edhe pse është nënë e tre fëmijëve, ajo vazhdon të jetë në top-formë.

Fotoja është komentuar shumë si një foto perfekte, kohë kur Kim ishte pa operacione plastike.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu