Kongresmenja amerikane: Biden nuk duhet të kandidojë për një mandat të dytë

Kongresmenja demokrate Carolyn Maloney, kryetare e Komitetit të Mbikëqyrjes dhe Reformës në Dhomën e Përfaqësuesve, tha se presidenti amerikan Joseph Biden nuk do të kandidojë për një mandat të dytë, transmeton InfoShqip.

“Jozyrtarisht, ai nuk do të kandidojë më”, u tha ajo gazetarëve.

Gazetarja tha se është interesuar për përgjigjet zyrtare.

Zyrtarisht?” Jo, nuk duhet të kandidojë më”, u përgjigj Meloni, sipas mediave amerikane./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu