Krim horror/ Përdhunohet, vritet dhe i vihet flaka 27 vjeçares

Një nga menaxheret e Googel­it është gjetur e vrarë pak metra larg shtëpisë së nënës së saj në MassachusettS.

Vanessa Marcotte u pa për herë të fundit në orën 13:00 të ditës së djeshme kur doli nga shtëpia e nënës për të vrapuar.

27­ vjeçarja pas kërkimeve të shumta është gjetur me anë të nuhatjes së qenve të Policisë gjysmë milje larg shtëpisë, dhe sipas raportit të policisë ajo kishte shenja dhunimi seksual dhe djegie në disa pjesë të trupit./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu