Kryetari Ahmeti i “përgjigjet” grupit të Musës me një video duke kënduar

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti përmes një video që po qarkullon nëpër rrjetet sociale thuhet se i është “përgjigjur” Izet Mexhitit dhe “Grupit të Zjarrit”, shkruan InfoShqip.

Ahmeti shihet me një duhan në dorë shumë i relaksuar duke kënduar këngën “T’hupi roja (rrënja), të hupi fara, tuk o qe i dole Keqës përpara”.

Për më shumë ju ftojmë ta ndiqni videon në vazhdim.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu