Kurti tallet keq me politikanët që i shikojnë ndeshjet nga Zona VIP: S’shkoj aty se ta vjedhin kuletën (VIDEO)

Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, është parë në tribunat e stadiumit “Fadil Vokrri” kur po zhvillohej ndeshja Kosovë – Mali i Zi.

Për ta parë këtë ndeshje ai nuk ka shkuar tek tribuna e VIP-ave dhe për këtë veprim ai e ka treguar arsyen.

I pyetur nga një tifoz se përse nuk ka shkuar ta shohë lojën nga tribuna e VIP-ave, Kurti është përgjigjur “se kam dëgjuar se atje mund të ta vjedhin kuletën”.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu