Kush do e shoqërojë Ledion Liçon në moderim?

Tashmë është zyrtare. Arbana Osmani dhe Ledion Liço do të jenë bashkëprezantues të edicionit të tretë të spektaklit televiziv “BBVA3”.

Informacioni është përditësuar vetëm pak orë më parë, duke konfirmuar një herë e mirë moderatorët kaq shumë të komentuar.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu