Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

Është arrestuar sot edhe personi i katërt i përfshirë në rastin e vrasjes së Liridona Ademajt, shkruan Gazeta Express.

Sipas burimeve të Express, i arrestuari është Tomë Dodaj nga Gjakova.

Ai dyshohet se ua ka shitur armën Naim Murselit dhe dorasit Granit Plava.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu