Kylie Jenner duket tejet seksi në festën e ditëlindjes (Foto)

Kylie Jenner si vajza më e vogël e familjes Kardashian mbush 19 vjeç

Ajo tashmë ka filluar përgatitjet për festën e ditëlindjes, këtë e ka dëshmuar nëpërmjet fotove të publikuara në Instagram, ku shihet me një veshje mjaft seksi dhe transparente.

Veshja që ajo ka zgjedhur për festën e saj ka lejuar të vihen në pah linjat e saj super seksi, por duke mos lënë anash edhe fytyrën e saj të grimuar që i jepte Kylie Kardashian një pamje shumë të bukur./ORAinfo/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu