Lamtumirë Real Madrid, Bale zgjedh klubin e ri (FOTO)

Gareth Bale ka vendosur të largohet nga Real Madrid.

areth Bale dëshiron të largohet nga Real Madrid.

Kurse, Manchester United është destinacioni i tij i preferuar, shkruan tabloidi britanik “The Sun”.

27-vjeçari raportohet se është i pakënaqur në “Santiago Bernabeu”.

Dhe, ai dëshiron të largohet nga klubi, që mund të ringjall interesimin e “Red Devils” për transferimin e tij.

Manchester United ka shprehur interesim për blerjen e Bale në dy vitet e fundit.

man-utd-1


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu