Lëvizja BESA fillon ngritjen e strukturave në Zvicër

Sekretari organizativ i Lëvizjes BESA Adnan Azizi bashkë me nënkryetarin Fatmir Limani dhe anëtarin e kryesisë qendrore Nuredin Fetai po qendrojnë në Zvicër për të takuar mërgatën shqiptare dhe për t’i ngritur strukturat e Lëvizjes BESA në diasporë, gjegjësisht në Zvicër.

Azizi ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Facebook, ku shihet grupi koordinativ i ngritjes së strukturave të Lëvizjes BESA në Zvicër. Përndryshe, Lëvizja BESA javë më parë ka takuar edhe mërgatën shqiptare në Kophenhagë të Danimarkës.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu