Lëvizja BESA takon banorët e Studeniçanit dhe Batincës

Lëvizja BESA sonte ka qëndruar në Studeniçan dhe Batincë. Nga kjo parti thonë se entuziazmi Frontit Opozitar po krijon ortek.

“Era e Lëvizjes BESA po shndërron Ortek!

U nisëm për vizitë në Studeniçan dhe Batincë. Por entuziazmi pro Lëvizjes BESA dhe Frontit Opozitar, nga një erë po krijon orteg i cili po tërheq me vete pafund të rinj dhe qytetar.

A ju nuk keni parë gjë akoma. 8 Maji do të sjell sihariqin e shqiptarëve të pritur për dy dekada!

Faleminderit Studeniçan, Batincë e shqiptarë kudo që jeni” – shkruan Adnan Azizi. /Zyrtare.net/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu