Lëvizja BESA vazhdon me aktivitete intenzive në teren

Lëvizja BESA vazhdon me aktivitete intenzive në teren duke u takuar me aktivistët dhe qytetarët, për të bashkëbiseduar për situatën aktuale në vend.

Lëvizja BESA ka pasur rastin të realizojë takime me aktivistët dhe banorët e disa vendbanimeve.

Gjatë këtyre takimeve ka qenë prezent edhe lideri i partisë z. Bilall Kasami i cili para të pranishmëve foli për vlerat e larta dhe mirëqenien që po e synon Lëvizja BESA.

Foto:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu