Lind gruaja e “Kemalit”, vjen në jetë fëmija i parë i aktorit (FOTO)

“Kemali” bëhet baba. Aktori i njohur turk, Burak Ozcevit është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe gruaja e tij, e cila po ashtu është aktore, Fahrye Evcen kanë sjellë në jetë një djalë të cilin e kanë pagëzuar, Karan.

Siç raportojnë mediat turke foshnja lindi 3 kg e 670 g dhe e gjatë 52 centimetra.

Gjatë periudhës së shtatzënisë së Fahryes, çifiti nuk kanë hezituar të publikojnë fotografi, ndërsa ende pa lindur i foshnja i kanë hapur një Instagram.

Po ashtu është raportuar se ata gjatë kësaj kohe patën hequr dorë nga projektet për të iu përkushtuar kësaj periudhe të lumtur të jetës së tyre.

FOTO:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here