Lloga e Aziri homazhe në varezat e dëshmorëve në Hotël

Sekretari i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët, Krenar Lloga dhe nlnkryetari Elmi Aziri gjatë ditës së sotme kanë bërë homazhe në varezat e dëshmorëve në Hotël të komunës së Likovës.

“Me vendosjen e luleve të freskëta dhe me një minutë heshtje në nder të të rënëve në altarin e lirisë, u shënua 6 Qershori, Dita e Çlirimit të zonës së Likovës nga Ushtria Çlirimtare Kombëtare.”– shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu